Založit webové stránky nebo eShop

Výsledková listina

Vážení přátelé, vidím, že v období těsně po vyhodnocení pálenek v komisích (letos to bylo 5. 4.) se dívá na tyto stránky asi 40 návštěvníků, což svědčí o zájmu, jak jste asi dopadli ve výsledcích.
Po doplnění různých údajů (bydliště, ročník apod.), a po provedení následné kontroly výpočtů v komisích, jsou výsledky tady!

Pozn.: Slivovice hodnotily 3 komise (červená, modrá a zelená).
Z každého stolu postupovaly 3 vítězné vzorky do finále (celkem 9 vzorků).
Rovněž meruňkovice hodnotily 2 komise (
červená a modrá),
a z každého stolu postupovaly 3 vítězné vzorky do finále.

Blahopřejeme vítězům a poražené prosíme, aby nám zachovali přízeň. Příště snad...

poř.č. ovoce rok %lihu pálenice jméno příjmení bydliště pořadí body finále body zákl. kolo
Kategorie SLIVOVICE
01. slivovice 2013 52 Dobešov u Č. Ivan Nosil Počátky     13,00
02. slivovice 2012 52 Pěničák Pavel Lojek Voj.Městec     11,66
03. slivovice 2012 51 Smrčná Zdeněk Plaga Milovice     12,33
04. slivovice 2013 52 Kozlov Ladislav Krevňák Kozlov 44     7,33
05. slivovice 2013 50 neuvedena Robert Chatrný Kozlov 44     12,33
06. slivovice 2013 54 Hlinné Jiří Trávníček Rad.Svratka     13,66
07. slivovice 2013 52 Dědice Miloš Růžička Vyškov     9,00
08. slivovice 2013 52 Kozlov Jaromír/Vilém Plodek/Minář Kozlov 32     14,33
09. slivovice 2012 50 neuvedena Vodáci SQ Prostějov 4-5 14,83 16,33
10. slivovice 2014 55 neuvedena Stanislav Somsedík Dobrá Voda     8,00
11. slivovice neuv. 51 Lipovec Přemysl Kalous Krásensko     11,66
12. slivovice 2014 52 Zbraslav Petr Chytka Vel.Meziříčí     7,00
13. slivovice 2012 51 neuvedena Josef Novák Měšín, Jihlava 8 13,67 15,00
14. slivovice 2013 50 Tišnov Otakar/Martin Kappel Hradčany     6,00
15. slivovice 2013 52 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 32     10,33
16. slivovice 2013 53 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice      10,66
17. slivovice 2013 53 neuvedena Vladimír Krchňavý Lhotky     12,00
18. slivovice 2013 51 Kozlov Radovan Škoda Vel.Meziříčí     5,66
19. slivovice 2013 52 neuvedena Robert Chatrný Kozlov 34 3 15,33 15,33
20. slivovice 2013 53 Orlovice Josef Hanáček Vyškov     8,33
21. slivovice 2013 50 neuvedena Milan Kuchar Třebíč     8,66
22. slivovice 2013 49 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice      12,50
23. slivovice 2013 52 Kozlov Karel Eliáš Kozlov 29     13,50
24. slivovice 2014 52 Rosice Pavel Košina B.Velatice     14,83
25. slivovice 2009 51 Úsobí Miroslav Fejt Havl.Brod     11,66
26. slivovice 2013 53 neuvedena Vladimír Neveselý Vinič.Šumice     11,50
27. slivovice 2013 55 později Stanislav Krejčí Vel.Meziříčí     12,50
28. slivovice 2013 52 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bítýška 4-5 14,83 15,83
29. slivovice 2013 54 Kozlov Michal Šváb Kozlov     13,17
30. slivovice neuv. 55 neuvedena Karel Uhlíř Krásněves     10,67
31. slivovice 2013 50 Kozlov Miloslav Vala Vel.Meziříčí     13,67
32. slivovice 2013 50 Kácov Kácovka s.r.o. Kácov     13,33
33. slivovice 2013 50,3 Stonařov Jiří Smejkal Stonařov     14,50
34. slivovice 2011 53,5 Lobodice Petr Ďurta Uhřičice 92     12,67
35. slivovice - Dalmazin 2014 55 Os.Bítýška Aleš Svoboda Os.Bítýška     12,33
36. slivovice 2013 51 neuvedena Igor Pachivka Střítež u Jihl.     12,17
37. slivovice 2012 50 neuvedena Lubomír./Lubomír Karafiátovi Prostějov     14,83
38. slivovice 2014 52 Lavičky Pavel Hladík Vel.Meziříčí     11,33
39. slivovice 2012 52 neuvedena Josef Novák Měšín, Jihlava     11,67
40. slivovice 2013 53 neuvedena Pavel Kotan Světlá nad S. 6-7 14,67 15,00
41. slivovice 2013 54 Lavičky Ondřej Skryja Lavičky     14,17
42. slivovice 2014 53 Os.Bítýška Jaroslav Horký Ruda 2 15,50 15,00
43. slivovice 3 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky     14,67
44. slivovice 2013 52 Lavičky Zdeněk Šulc Vel.Meziříčí     15,67
45. slivovice 2013 52 Lavičky Milada Pazderová Měřín     13,33
46. slivovice 2013 53 Lavičky Zdenek Brodský Vel.Meziříčí     15,00
47. slivovice 2 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 6-7 14,67 16,00
48. slivovice 1 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky     13,66
49. slivovice 2013 52 Lavičky P Svoboda Oslavice     12,83
50. slivovice 2013 54 neuvedena Martin Říha Měřín     14,33
51. slivovice 2013 52 neuvedena Aleš Trojan Blízkov     15,16
52. slivovice 2014 51 Kozlov Radomír Vochyán Svatoslav 1     15,00
53. slivovice 2013 51 neuvedena Zdeněk Krejčí Brno     13,00
54. slivovice 2013 52 Os.Bítýška Petr Jakubec Bory 181     15,50
55. slivovice 2012 54 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bítýška     11,33
56. slivovice 2013 53 Os.Bítýška Pavel Jakubec Bory 124     15,00
57. slivovice 2014 55 neuvedena Jiří Smejkal Netín     15,67
58. slivovice 2012 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné     15,00
59. švestka - vypeckovaná 2013 52 neuvedena Jana Vařeková Nové Město     13,00
60. slivovice 2013 52 neuvedena Jan Buczyk Žďár nad S.     13,83
61. slivovice 2011 52 neuvedena Jan Buczyk Žďár nad S. 1 16,67 16,00
62. slivovice 2013 50 neuvedena Luboš Bernát Vel.Meziříčí 9 13,33 16,33
Kategorie NEKTARÍNKY/BROSKOVICE
207. nektarinka 2013 48 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí 5 12,88  
208. nektarinka 2013 50 Kácov Kácovka s.r.o. Kácov 8 12,38  
209. nektarinka 2013 51 Kozlov Radovan Škoda Vel.Meziříčí 1 15,50  
210. nektarinka 2013 50 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí 6 12,75  
211. nektarinka 2013 52 Lavičky Milada Pazderová Měřín 10 9,00  
215. nektar./broskvovice 2013 50 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí 3 14,63  
63. broskovice 2013 48 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí 4 13,50  
64. broskovice 2013 50 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí 7 12,63  
65. broskovice 2013 50 neuvedena Libuše  Labancová Prostějov 2 14,88  
66. broskovice 2013 51 Kozlov Radovan Škoda Vel.Meziříčí 9 11,50  
Kategorie HRUŠKOVICE
67. hruškovice 2013 50 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí 16-18 14,16  
68. hruškovice 2013 52 neuvedena Jaromír Plodek Kozlov 32 23 12,16  
69. hruškovice 2013 50,2 Stonařov Jiří Smejkal Stonařov 13-14 14,66  
70. hruškovice 2013 52 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice  24 11,00  
71. hruškovice 2013 45 Kácov Kácovka s.r.o. Kácov 4 16,50  
72. hruškov/jablkovice 2013 52 Vinič.Šumice Milan Doležal Tvarožná 313 20 13,83  
73. hruškovice 2012 51 Rosice Pavel Košina B.Velatice 16-18 14,16  
74. hruškovice 2013 53 neuvedena Jaroslav Kopecký Prostějov 6 16,17  
75. hruškovice 2013 53 neuvedena Josef Sekanina Malé Hradisko 8 15,83  
76. hruškovice-Williamsova 2013 52 Vel.Bíteš Vladimír Častulík Vel.Bíteš 11-12 15,00  
77. hruškovice 2014 40 neuvedena Michael Svoboda Neslovice 19 15 14,50  
78. hruškovice 2013 51 neuvedena Vladimír Krchňavý Lhotky 10 15,16  
79. hruškovice 2012 51 neuvedena Josef Novák Měšín, Jihlava 21 13,33  
80. hruškovice 2013 52 neuvedena Jiří Trávníček Rad.Svratka 26 8,66  
81. hruškovice 2013 46 neuvedena Jiří Vávra Letovice 1 16-18 14,16  
82. hruškovice 2 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 5 16,33  
83. hruškovice 3 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 13-14 14,66  
84. hruškovice 1 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 1 18,16  
85. hruškovice 2012 53 neuvedena Zdeněk Krejčí Brno 25 9,33  
86. hruškovice 2013 50,5 neuvedena Otakar+Martin Kappel Hradčany 22 13,16  
87. hruškovice 2012 52 Hlinné Jitka Marková Hlinné 7 16,00  
88. hruškovice 2013 52 Hrušovany Karel Vejražka Brno 19 14,00  
89. hruškovice 2000 52 Hrušovany Eva Hrudová Popovice 9 15,33  
90. hruškovice 2013 48 neuvedena Milan Kuchar Třebíč 2 17,16  
91. hruškovice 2013 50 Znětínek Vratislav Novotný Znětínek 3 16,67  
92. hruškovice 2013 51,8 neuvedena Čestmír Hrdlička Bítovčice 108 11-12 15,00  
Kategorie MIRABELKOVICE
93. mirabelkovice 2013 50 neuvedena Petra Karafiátová Prostějov 1 14,33  
94. špendlíky 2013 52 Dědice Miloš Růžička Vyškov 8 12,00  
95. mirabelkovice 2013 45 Kácov Kácovka s.r.o. Kácov 3 14,00  
96. mirabelkovice 2013 53 Lavičky Pavel Chaloupka Měřín 10 11,00  
97. mirabelkovice 2013 51 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 32 6 13,33  
98. mirabelkovice 2013 54 neuvedena Jiří Trávníček Rad.Svratka 9 11,16  
99. mirabelkovice neuv. 51 neuvedena Miroslav Holešínský Křenovice 7 12,50  
100. mirabelkovice 2013 51 neuvedena Jiří Vávra Letovice 1 4 13,83  
101. mirabelkovice 2013 50 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 5 13,66  
102. mirabelkovice 2013 51 Os.Bítýška Jiří Horký st. Os.Bítýška 2 14,16  
Kategorie JABLKOVICE
103. jablkovice - mošt 2013 50 Lavičky Vladimír Tichý Brno 28-29 12,67  
104. jablkovice 2005 55 neuvedena Zdeněk Krejčí Brno 23-24 14,00  
105. jablkovice 2010 50,5 Tišnov Otakar/Martin Kappel Hradčany 23-24 14,00  
106. jablkovice-"jeptiška" 2013 50 neuvedena Otakar/Martin Kappel Hradčany 16-19 15,33  
107. jablkovice 2013 49 Znětínek Vratislav Novotný Znětínek 20 15,00  
108. jablkovice 2012 50 Os.Bítýška Drahomír Fiala Jestřábí 27 13,00  
109. jablko-mošt 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 21-22 14,67  
110. jablkovice - Rubín 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 28-29 12,67  
111. jablkovice 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 6-7 16,33  
112. jablkovice 1 2013 52 Lavičky Zdeněk Šulc Vel.Meziříčí 1 17,67  
113. jablkovice 2 2013 52 Lavičky Zdeněk Šulc Vel.Meziříčí 16-19 15,33  
114. jablkovice 2013 52 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bítýška 13-15 15,67  
115. jablkovice 2011 52 Úsobí Tomáš Bříza Č.Budějovice 8-12 16,00  
116. jablkovice 2011 50 neuvedena Vodáci SQ Prostějov 25 13,67  
117. jablkovice 2013 55 neuvedena Lukáš Svobodník Bzenec 26 13,33  
118. jablkovice 2013 50 Kácov Kácovka s.r.o. Kácov 16-19 15,33  
119. jablkovice 2012 50 neuvedena Lub.+Lub. Karafiátovi Prostějov 21-22 14,67  
120. jablkovice 2013 51 Kozlov Bohdana Břízová Č.Budějovice 2 17,50  
121. jablkovice neuv. 55 neuvedena Karel/Bedřich Uhlíř/Staněk Krásněves 13-15 15,67  
122. jablkovice 2013 51 Kozlov Jaromír/Vilém Plodek/Minář Kozlov 32 3 17,40  
123. jablkovice 2014 50,8 Stonařov Jiří Smejkal Stonařov 8-12 16,00  
124. calvados 2013 52 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice  8-12 16,00  
125. jablkovice 2013 51 Kozlov Jaromír Plodek/Nedvěd Kozlov 32 6-7 16,33  
126. calvados dub 2012 40 Lavičky Milada Pazderová Měřín 4 17,33  
127. jablkovice 2013 52 Kozlov Antonín Havlát   13-15 15,67  
128. jablkovice 2012 51 Hlinné Jitka Marková Hlinné 16-19 15,33  
129. calvados dub 2012 52 neuvedena Lumír Schulz Jihlava 5 16,67  
130. jablkovice 2013 50 neuvedena Luboš Bernát Vel.Meziříčí 8-12 16,00  
131. jablkovice 2013 53 neuvedena Jiří Ambrož Hor.Libochová 8-12 16,00  
Kategorie TŘEŠNOVICE/VIŠŇOVICE
132. třešňovice 2012 51 Znětínek Vratislav Novotný Znětínek 3 16,62  
133. třešňovice 2013 50 Os.Bítýška Jiří Horký st. Os.Bítýška 14-15 13,88  
134. třešňovice 2013 52 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bítýška 19 11,38  
135. třešňovice 2013 53 Kozlov Jaroslav Horký Ruda 17 12,12  
136. třešňovice 2014 52 neuvedena Čestmír Hrdlička Bítovčice 108 11 14,38  
137. višňovice 2013 50,3 Stonařov Jiří Smejkal Stonařov 6 15,12  
138. višňovice 2013 45 Kácov Kácovka s.r.o. Kácov 12-13 14,25  
139. višňovice 2013 54 neuvedena Jiří Ambrož Hor.Libochová 12-13 14,25  
140. třešňovice 2013 48 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice  16 12,38  
141. třešňovice 2012 50 neuvedena Vodáci SQ Prostějov 7 15,00  
142. třešňovice 2013 50 Kozlov Jiří Svoboda Vel.Meziříčí 4 16,25  
143. třešňovice 2012 50,3 Stonařov Jiří Smejkal Stonařov 18 12,00  
144. třešňovice 2013 52 neuvedena Jiří Trávníček Rad.Svratka 20 7,75  
145. třešňovice 2011 52 neuvedena Zdeněk Krejčí Brno 9-10 14,50  
146. třešňovice 2013 54 Kozlov Michal Šváb Kozlov 9-10 14,50  
147. třešňovice 2013 51 Kozlov Karel Eliáš Kozlov 29 2 16,75  
148. třešňovice 2013 52 Kozlov Miloslav Vala Vel.Meziříčí 14-15 13,88  
149. třešňovice 2013 51 Kozlov Radovan Škoda Vel.Meziříčí 1 17,62  
150. třešňovice 2012 50 Rosice Pavel Košina B.Velatice 8 14,88  
151. třešňovice 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 5 16,00  
Kategorie MERUŇKOVICE
152. meruňkovice 2013 50 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bítýška     14,67
153. meruňkovice 2013 51 Os.Bítýška Jiří Horký st. Os.Bítýška     13,67
154. meruňkovice 2013 45 Hrušovany Tereza Vejražková Brno     14,00
155. meruňkovice 2013 52 Hrušovany Eva Hrudová Popovice     16,00
156. meruňkovice 2013 52 Hrušovany Karel Vejražka Brno     15,33
157. meruňkovice 2013 52 Slavkov Karel Vejražka Brno     15,67
158. meruňkovice 2013 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné 4 13,88 16,33
159. meruňkovice 2010 52 neuvedena Zdeněk Krejčí Brno     12,67
160. meruňkovice 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky     14,33
161. meruň-macer. 2012 51 Lavičky Milada Pazderová Měřín 2 15,38 17,00
162. meruňkovice 2013 52 Lavičky Vladimír Tichý Brno     14,00
163. meruňkovice 2013 50 neuvedena Otakar+Martin  Kappel Hradčany 5 13,38 17,33
164. meruňkovice 2013 50 Stařeč Milan Hajný Třebíč     14,33
165. meruňkovice 1 2013 52 Rosice Pavel Košina B.Velatice     15,00
166. meruňkovice 2013 48 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí     14,67
167. meruňkovice 2012 50 neuvedena Lub.+Lub. Karafiátovi Prostějov     13,00
168. meruňkovice 2013 48 neuvedena Zdeněk Šebesta Židlochovice     10,00
169. meruňkovice 3 2013 51 Rosice Pavel Košina B.Velatice     12,00
170. meruňkovice 2013 49 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí     12,13
171. meruňkovice 2013 50 neuvedena Josef Novák Měšín, Jihlava 6 12,75 15,50
172. meruňkovice 2013 51 Orlovice Josef Hanáček Vyškov     13,13
173. meruňkovice neuv. 51 neuvedena Miroslav Holešínský Křenovice     13,75
174. meruňkovice 2013 52 neuvedena Libor Kučera Džbánovec     14,50
175. meruňkovice 2 2013 52 Rosice Pavel Košina B.Velatice 3 14,50 15,63
176. meruňkovice 2013 50 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí     11,90
177. meruňkovice 2013 52 Dědice Miloš Růžička Vyškov     12,40
178. meruňkovice 2013 49 Kozlov Petr Chytka Vel.Meziříčí     14,63
179. meruňkovice 2013 52 Kozlov Miloslav Vala Vel.Meziříčí     13,50
180. meruňkovice 2013 45 Kácov Kácovka s.r.o. Kácov 1 17,38 17,13
181. meruňkovice 2013 48 neuvedena Radek Barák Vel.Meziříčí     14,50
182. meruňkovice 2013 51 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí     10,90
Kategorie ČERNÝ BEZ
183. černý bez 2013 52 neuvedena Jiří Trávníček Rad.Svratka 10 10,67  
184. černý bez 2013 53 Kozlov Miloslav Vala Vel.Meziříčí 4 14,33  
185. černý bez 2011 50,1 Stonařov Jiří Smejkal Stonařov 6-7 13,00  
186. černý bez 2012 50 Lavičky Milada Pazderová Měřín 6-7 13,00  
187. černý bez 2013 52 Lavičky Josef Krátký Ronov 8 12,67  
188. černý bez 2013 50 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 32 1 17,17  
189. černý bez 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 3 15,67  
190. černý bez 2013 51 Os.Bítýška Tomáš Horký Ruda 5 13,33  
191. černý bez 2013 54 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bítýška 9 11,00  
192. černý bez 2013 54 neuvedena Jiří Ambrož Hor.Libochová 2 15,83  
Kategorie VÍNOVICE
193. vínovice dub 2009 38 neuvedena Josef Novák Měšín, Jihlava 4 13,66  
194. vínovice dub 2013 48 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 2 14,16  
195. vínovice - grappa 2013 50 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice  7 12,50  
196. vínovice 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 8 11,50  
197. vínovice 2013 40 neuvedena Bronislav Svoboda Židlochovice 1 14,66  
198. vínovice 2013 52 Kozlov u Jihl. Milada Pazderová Měřín 3 14,00  
199. vínovice 2013 52 Lavičky Tomáš Hladík Lavičky 6 13,00  
200. vínovice dub 2013 52 Lavičky Tomáš Hladík Lavičky 5 13,16  
Kategorie ČERNÝ JEŘÁB
201. černý jeřáb 2013 52 neuvedena Jiří Trávníček Rad.Svratka 1 15,00  
202. černý jeřáb 2012 50,2 Stonařov Jiří Smejkal Stonařov 2 14,67  
203. černý jeřáb 2013 53 Kozlov Pavel Zeman Olší nad Osl. 5 13,33  
204. černý jeřáb 2013 52 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bítýška 4 14,00  
205. černý jeř.-aronie 2013 51 Hlinné Jitka Marková Hlinné 3 14,33  
206. červený jeřáb 2012 50,1 Stonařov Jiří Smejkal Stonařov 6 13,00  
Kategorie OSTATNÍ OVOCE
212. datlovice 2013 45 Kácov Kácovka s.r.o. Kácov 1 16,67  
213. černý rybíz 2012 51 Kozlov Karel Eliáš Kozlov 29 9 10,67  
214. rynglovice 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 4 15,67  
216. mišpule 2010 50 neuvedena Otakar+Martin Kappel Hradčany 6 14,00  
217. režná dub 2013 48 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 2 16,50  
218. ananasovice 2011 51 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov32 3 15,83  
219. medovice 2013 50 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 7 12,67  
220. rynglovice 2013 40 neuvedena Bronislav Svoboda Židlochovice 10 8,67  
221. jahodovice 2013 50 Lavičky Milada Pazderová Měřín 5 14,33  
222. ovocná směs 2013 51 neuvedena Josef Sekanina Malé Hradisko 8 12,33  

 

 

 

TOPlist