Založit webové stránky nebo eShop

Výsledková listina

Výsledky 12. ročníku Tradičního koštu pálenek

ŠAMPIÓN VÝSTAVY
vzorek  číslo ovoce rok pálenice jméno příjmení bydliště poř body
finále
31 slivovice 2014 51 neuvedena Petr Chytka Vel.Meziříčí 1 18,79
                   
VÍTĚZOVÉ JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ - 1. místa
vzorek  číslo ovoce rok pálenice jméno příjmení bydliště poř body
finále
31 slivovice 2014 51 neuvedena Petr Chytka Vel.Meziříčí 1 18,79
137 meruňkovice 2015 50 Mostkovice Lubomír Karafiát ml. Prostějov 2 18,67
92 hruškovice 2015 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné 3 18,45
122 třešňovice 2015 52 Kozlov Jaroslav Horký Ruda 4 17,73
159 vínovice 2015 50 Mostkovice Lubomír Karafiát ml. Prostějov 5 17,58
103 černý bez 2015 50 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 6 17,50
175 jahodovice 2014 50 Hlinné Stanislav Marek Hlinné 7 17,27
153 broskev/meruň. 2015 50 neuvedena Miloslav Vala Vel.Meziříčí 8-9 17,19
68 jablko(mošt) 2015 50 Bítovčice Čestmír Hrdlička Bítovčice 8-9 17,19
157 mirabelkovice 2015 51 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 10 17,15

 

  Přehled vyhodnocovacích komisí  
                   
  Komise č.1
- třešňovice 16 vz.
- višňovice 5 vz.      
předseda Jiří Skryja  
  1.člen Jiří Ambrož  
  2.člen Robert Chatrný  
  Komise č. 2
- slivovice 24  vz.
(modré bodování)
předseda Ludvík Buk  
  1.člen Ing. Miloš Minařík  
  2.člen Ing. Jan Buczyk  
  Komise č. 3
- jablkovice 25 vz.
předseda Ing. Vratislav Novotný  
  1.člen Stanislav Caha  
  2.člen Milan Čáp  
  Komise č. 4
-likéry 15 vz.
ředseda Jana Buková  
  1.člen Eva Minaříková  
  2.člen neobsazeno  
  Komise č. 5
- hruškovice 29 vz.
předseda Jiří Horký ml.  
  1.člen Jiří Horký st.  
  2.člen Petr Chytka  
  Komise č. 6
- ostatní ovoce 14 vz.
a finále slivovic 10 vz.
ředseda Radovan Škoda  
  1.člen Aleš Svoboda  
  2.člen Josef Rajm  
  Komise č. 7
- likéry 15 vz.
předseda Alena Chytková  
  1.člen Radek Barák  
  2.člen Martina Baráková  
  Komise č. 8
-meruňkovice 12 vz.
-broskve/nektarinky 9 vz
předseda Dana Bernatová  
  1.člen Jiří Trávníček  
  2.člen Jaroslav Súkup  
  Komise č. 9
- slivovice 24  vz.
(červené bodování)
předseda Milada Matoušková  
  1.člen Petr Matoušek  
  2.člen Jitka Hajná  
  Komise č. 10
-vínovice 6 vz.
-mirabelky 5 vz.,
- černý bez 10 vz.
předseda Ing. Milan Kuchar  
  1.člen Karel Holík  
  2.člen Milan Hajný  

Hodnocení dle jednotlivých kategorií

Pozn:
Slivovice hodnotily dvě komise (viz barevné body základní kolo). Bohužel, nedošlo ke shodě v bodování obou komisí, a "modrá" komise hodnotila v průměru o 2 body níž než komise "červená". Takže berte v úvahu, že slivovice v modrém hodnocení nejsou tak špatné, jak uvádí jejich body. Dle pravidel však pět nejlepších vzorků z každé komise postupovalo do finále. O jejich pořadí rozhodla další nezávislá komise (komise č.6- viz body finále).

 

poř.č. ovoce rok %lihu pálenice jméno příjmení bydliště pořadí body finále body zákl. kolo
kategorie SLIVOVICE
1 slivovice 2013 52 neuvedena Petr Lír Měřín 6-7 15,00 13,66
2 slivovice 2015 51 Jabloňov Josef Rožňák Vel.Meziříčí     12,00
3 slivovice 2015 55 Stonava Ondrej Kmec Karviná     8,00
4 slivovice 2015 51 neuvedena Pavel Lojek Voj.Městec     11,00
5 slivovice (1) 2015 50 neuvedena Jiří Trávníček Rad.Svratka     13,00
6 slivovice 2014 52 Rosice Pavel Košina Velatice     12,66
7 slivovice 2015 53 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice     10,00
8 slivovice 2015 51 neuvedena Robert Chatrný st. Kozlov     11,66
9 slivovice 2016 52 Lavičky Jiří Smejkal Netín 10 13,83 15,66
10 slivovice neuv. 53 Vinič.Šumice Vladimír Neveselý Vinič.Šumice     9,33
11 slivovice 2015 51 Dědice Miloš Růžička Vyškov     10,33
12 slivovice 2014 51 neuvedena Zdeněk Vondrák Jihlava     10,00
13 slivovice 2016 54 Bořínov Ludvík Hamřík neuvedeno     11,00
14 slivovice (3) 2015 50 Hlinné Jiří Trávníček Rad.Svratka     13,33
15 slivovice 2016 52 Vinič.Šumice Pavel Košina Velatice     12,33
16 slivovice (2) 2015 50 neuvedena Jiří Trávníček Rad.Svratka     11,33
17 slivovice 2015 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky     12,00
18 slivovice 2016 52 Jabloňov Milan Beránek Martinice     12,00
19 slivovice 2015 52 Hlinné Miroslav Smažil Vel.Meziříčí 8 14,83 15,66
20 slivovice 2014 52 Kozlov Miroslav Odehnal Kadolec     12,33
21 slivovice 2011 50,6 Bystřice n.P. Vlastimil Malíček,Ing. Bystřice n.P.     13,00
22 slivovice 2015 52 Lavičky Jiří Smejkal Netín 2 16,83 13,66
23 slivovice 2015 54 Znětínek Václav Němeček Rozkoš 3 16,67 15,33
24 slivovice 2013 50,1 Bystřice n.P. Vlastimil Malíček,Ing. Bystřice n.P.     11,00
25 slivovice 2015 52 Os.Bítyška Jiří Horký st. Os.Bítyška     15,50
26 slivovice 2015 52 Znětínek Jaroslav Sobotka Sázava     12,50
27 slivovice 2015 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné     12,83
28 slivovice 2015 54 Kozlov Karel  Eliáš Kozlov     11,00
29 slivovice 2015 55 Os.Bítyška Jiří Horký ml. Os.Bítyška     13,67
30 slivovice 2015 52 Os.Bítyška Jaroslav Horký Ruda     12,00
31 slivovice 2014 51 neuvedena Petr Chytka Vel.Meziříčí 1 17,00 16,17
32 slivovice 2014 50 Mostkovice Lubomír Karafiát ml. Prostějov     15,66
33 slivovice 2015 50 Hlinné Stanislav Marek Hlinné     14,67
34 trnkovice 2012 50,4 Bystřice n.P. Vlastimil Malíček,Ing. Bystřice n.P.     11,33
35 slivovice 2007 51 neuvedena Tomáš Pernica Prostějov     13,17
36 slivovice 2013 50 Mostkovice Lubomír Karafiát st. Prostějov     12,83
37 slivovice 2015 51 neuvedena Tomáš Bříza, Bc. Č.Budějovice 9 14,00 15,83
38 slivovice (dub) 2014 54 neuvedena Zdeněk Vondrák Jihlava     13,67
39 slivovice  (konec) 2015 48 Znětínek Vratislav Novotný, Ing. Znětínek 4 16,50 17,17
40 slivovice 2014 49 neuvedena Milan Kuchar, Ing. Třebíč     13,33
41 slivovice 2015 51 neuvedena Milan Kuchar, Ing. Třebíč     14,17
42 slivovice 2015 49 Bítovčice Čestmír Hrdlička Bítovčice 6-7 15,00 15,83
43 slivovice  (začát.) 2015 50 Znětínek Vratislav Novotný, Ing. Znětínek     12,00
44 slivovice 2015 52 Kozlov Jan Buczyk, Ing. Žďár n.Sáz.     14,67
45 slivovice (jádro) 2015 50 Znětínek Vratislav Novotný, Ing. Znětínek 5 16,00 16,17
46 slivovice 2015 50 Lavičky Milan Dobrovolný Vel.Meziříčí     15,33
47 slivovice 2016 52 Kozlov Jan Buczyk, Ing. Žďár n.Sáz.     13,00
209 slivovice 2015 54 neuvedena Zdeněk Milota Jabloňov     10,67
Kategorie JABLKOVICE
48 jablkovice (mošt) 2015 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 16-18   14,83
49 jablkovice(1) 2015 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné 2   17,50
50 jablko(drť) 2015 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 22   13,17
51 jablkovice 2015 52 Kozlov Jaromír Plodek/K Kozlov 20-21   14,00
52 jablkovice 2015 50 neuvedena Zdeněk Vondrák Jihlava 20-21   14,00
53 jablkovice 2015 52 Kozlov Jaromír Plodek/N Kozlov 19   14,50
54 jablkovice 2011 51,1 Bystřice n.P. Vlastimil Malíček,Ing. Bystřice n.P. 23   13,00
55 jablkovice 2015 51 Kozlov Ladislav Krevňák Kozlov 25   12,17
56 jablkovice 2015 50 neuvedena Jiří Trávníček Rad.Svratka 24   12,50
57 jablko (Rubín) 2015 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 12   15,33
58 jablkovice (2) 2015 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné 5-6   16,00
59 jablkovice 2013 50,2 Bystřice n.P. Vlastimil Malíček,Ing. Bystřice n.P. 16-18   14,83
60 jablkovice 2015 50 Hlinné Jaroslav Sobotka Sázava 8-11   15,50
61 jablkovice 2015 50 Hlinné Vratislav Bradáč Žďár n.Sáz. 13-14   15,17
62 jablkovice 2015 50 Kozlov Miroslav Odehnal Kadolec 8-11   15,50
63 jablkovice 2012 50 Mostkovice Lubomír Karafiát st. Prostějov 16-18   14,83
64 jablkovice 2014 50 Hlinné Vratislav Bradáč Žďár n.Sáz. 15   15,00
65 jablkovice 2015 50 Lavičky Milan Dobrovolný Vel.Meziříčí 5-6   16,00
66 jablkovice 2014 50 Petrov Jan Roučka Strážnice 8-11   15,50
67 jablkovice 2015 52 neuvedena Luboš Bernát Vel.Meziříčí 4   16,67
68 jablkovice (mošt) 2015 50 Bítovčice Čestmír Hrdlička Bítovčice 1   18,00
69 jablkovice 2015 52 Bítovčice Stanislav Caha Bítovčice 13-14   15,17
70 jablkovice 2015 52 Znětínek Vratislav Novotný, Ing. Znětínek 3   17,00
71 jablkovice 2015 52 Kozlov Jiří Ambrož Hor.Libochová 8-11   15,50
72 jablkovice 2015 50 Mostkovice Vodáci SQ Prostějov 7   15,67
Kategorie HRUŠKOVICE
73 hruškovice 2015 52 Velká Bíteš Vladimír Častulík Velká Bíteš 12   14,16
74 hruškovice 2015 51 Vinič.Šumice Pavel Košina Velatice 21-22   13,00
75 hruškovice 2014 51 neuvedena Zdeněk Vondrák Jihlava 27   11,66
76 hruškovice 2015 50 neuvedena Jiří Trávníček Rad.Svratka 24-25   12,66
77 hruškovice 2015 52 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 29   10,66
78 hruškovice 2015 52 neuvedena Zdeněk Vondrák Jihlava 18-19   13,66
79 hruškovice 2015 50 Hlinné Stanislav Marek Hlinné 21-22   13,00
80 hruškovice 2015 52 Lavičky Václav Chalupa Olší nad Osl. 4   16,00
81 hruškovice 2015 52 Os.Bítyška Jiří Horký st. Os.Bítyška 6-8   15,00
82 hruškovice 2014 50 Kozlov Miroslav Odehnal Kadolec 28   11,33
83 hruškovice 2015 52 Hlinné Jiří Šafránek Jimramov 20   13,16
84 hruškovice 2015 54 Kozlov Miroslav Odehnal Kadolec 26   12,00
85 hruškovice 2015 51 Bítovčice Čestmír Hrdlička Bítovčice 13-15   14,00
86 hruškovice 2013 52 Hrušovany u B. Karel  Vejražka Brno 23   12,83
87 hruškovice 2015 52 Lavičky Zdeněk Šoukal Olší nad Osl. 10   14,50
88 hruškovice (1) 2015 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 6-8   15,00
89 hruškovice (2) 2015 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 11   14,33
90 hruškovice (3) 2015 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 13-15   14,00
91 hruškovice (4) 2015 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 2   16,26
92 hruškovice 2015 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné 1   16,33
93 hruškovice 2015 50 Stonava Ondrej Kmec Karviná 18-19   13,66
94 hruškovice 2015 53 Kozlov Karel  Eliáš Kozlov 16-17   13,83
95 hruškovice 2015 50 Mostkovice Lubomír Karafiát ml. Prostějov 16-17   13,83
96 hruškovice 2015 50 Lavičky Milan Dobrovolný Vel.Meziříčí 6-8   15,00
97 hruškovice 2015 40 neuvedena Michal Svoboda Židlochovice 24-25   12,66
98 hruškovice 2015 48 neuvedena Milan Kuchar, Ing. Třebíč 9   14,66
99 hruškovice 2015 50 Hlinné Jitka Sobotková Sázava 13-15   14,00
100 hruškovice 2015 52 Znětínek Vratislav Novotný, Ing. Znětínek 3   16,16
101 hruškovice 2015 52 Kozlov Miroslav Odehnal Kadolec 5   15,33
Kategorie ČERNÝ BEZ
102 černý bez 2015 50 neuvedena Petr Chytka Vel.Meziříčí 2   15,33
103 černý bez 2015 50 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 1   15,67
104 černý bez 2014 50 Petrov Jan Roučka Strážnice 7   13,00
105 černý bez 2015 52 neuvedena Miloslav Vala Vel.Meziříčí 4   14,83
106 černý bez 2015 52 Os.Bítyška Jiří Horký st. Os.Bítyška 8   12,67
107 černý bez 2015 52 Os.Bítyška Jiří Horký ml. Os.Bítyška 10   11,33
108 černý bez 2015 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 6   13,67
109 černý bez 2015 51 neuvedena Zdeněk Vondrák Jihlava 9   12,00
110 černý bez 2015 51 Kozlov Jiří Ambrož Hor.Libochová 3   15,17
111 černý bez 2015 50 neuvedena Ludvík Buk Vel.Meziříčí 5   14,00
Kategorie TŘEŠŇOVICE/VIŠŇOVICE
112 třešňovice 2015 50 Hlinné Stanislav Marek Hlinné 17   14,83
113 třešňovice 2015 50 Kozlov Miroslav Odehnal Kadolec 15   15,33
114 třešňovice 2015 47 neuvedena Miloslav Vala Vel.Meziříčí 4   17,00
115 třešňovice 2015 52 Lavičky Petr Lír Měřín 12   16,00
116 třešňovice 2015 49 neuvedena Petr Chytka Vel.Meziříčí 2   17,33
117 třešňovice 2015 50 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 21   14,00
118 třešňovice 2015 50 Hrušovany u B. Eva Hrudová Popovice 19   14,50
119 třešňovice 2015 52 Hrušovany u B. Karel  Vejražka Brno 3   17,16
120 třešňovice 2014 53 Kozlov Michal Šváb Kozlov 9-11   16,16
121 třešňovice 2015 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 18   14,66
122 třešňovice 2015 52 Kozlov Jaroslav Horký Ruda 1   18,33
123 třešňovice 2013 51 Rosice Pavel Košina Velatice 7-8   16,33
124 třešňovice 2015 52 Os.Bítyška Josef Polách Vlkov 9-11   16,16
125 třešňovice 2015 50 neuvedena Jiří Trávníček Rad.Svratka 13   15,66
126 třešňovice 2015 42 neuvedena Zdeněk Milota Jabloňov 20   14,33
127 třešňovice 2015 53 Znětínek Vratislav Novotný, Ing. Znětínek 9-11   16,16
128 višňovice 2012 50 Bystřice n.P. Vlastimil Malíček,Ing. Bystřice n.P. 7-8   16,33
129 višňovice 2015 49 Hlinné Stanislav Marek Hlinné 14   15,50
130 višňovice 2014 50,4 Bystřice n.P. Vlastimil Malíček,Ing. Bystřice n.P. 5   16,83
131 višňovice 2015 50 neuvedena Lubomír Karafiát st. Prostějov 6   16,50
132 višňovice 2013 50,8 Bystřice n.P. Vlastimil Malíček,Ing. Bystřice n.P. 16   15,00
Kategorie MERUŇKOVICE
133 meruňkovice 2015 50 Kozlov Radovan Škoda Vel.Meziříčí 7-9   13,33
134 meruňkovice 2015 48 Os.Bítyška Jiří Horký ml. Os.Bítyška 4-6   13,66
135 meruňkovice 2015 50 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice 4-6   13,66
136 meruňkovice 2014 51 neuvedena Zdeněk Vondrák Jihlava 7-9   13,33
137 meruňkovice 2015 50 Mostkovice Lubomír Karafiát ml. Prostějov 1   17,00
138 meruňkovice 2015 48 neuvedena Zdeněk Milota Jabloňov 10-12   12,66
139 meruňkovice 2013 50 neuvedena Herák Masár Podivín 10-12   12,66
140 meruňkovice 2014 46 Kozlov Miroslav Odehnal Kadolec 10-12   12,66
141 meruňkovice 2015 51 Dědice Miloš Růžička Vyškov 3   14,00
142 meruňkovice 2014 51 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 4-6   13,66
143 meruňkovice 2015 51 Vinič.Šumice Pavel Košina Velatice 7-9   13,33
144 meruňkovice 2015 55 neuvedena Miloš Holík Jabloňov 2   14,33
Kategorie BROSKVOVICE/NEKTARINKOVICE
145 broskvovice 2015 50 neuvedena Petr Chytka Vel.Meziříčí 6-7   15,00
146 broskvovice 2014 44 Kozlov Miroslav Odehnal Kadolec 9   13,33
147 broskvovice 2015 52 Kozlov Miroslav Odehnal Kadolec 8   13,66
148 broskvovice 2015 48 Kozlov Miroslav Odehnal Kadolec 5   15,66
149 broskvovice 2015 50 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice 2   17,00
150 broskvovice 2015 51 Bítovčice Milan Čáp Bítovčice 6-7   15,00
151 nektarinkovice 2015 49 neuvedena Robert Chatrný ml. Kozlov 4   16,33
152 nektarínkovice 2015 52 neuvedena Miloslav Vala Vel.Meziříčí 3   16,66
153 broskev/meruň. 2015 50 neuvedena Miloslav Vala Vel.Meziříčí 1   17,15
Kategorie MIRABELKOVICE
154 mirabelkovice 2015 50 Jabloňov Josef Rožňák Vel.Meziříčí 3   15,00
155 mirabelkovice 2015 52 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 5   13,50
156 špendlíkovice 2015 50 Lavičky Milan Dobrovolný Vel.Meziříčí 4   13,83
157 mirabelkovice 2015 51 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 1   16,17
158 špendlíkovice 2015 50 neuvedena Milan Přibyl Třebíč 2   16,00
Kategorie VÍNOVICE
159 vínovice 2015 50 Mostkovice Lubomír Karafiát ml. Prostějov 1   16,00
160 vínovice 2014 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 6   11,50
161 vínovice 2015 50 Os.Bítyška Jiří Horký ml. Os.Bítyška 3   14,33
162 vínovice 2015 53 Kozlov Michal Šváb Kozlov 5   13,00
163 vínovice 2014 52 Znětínek Vratislav Novotný, Ing. Znětínek 4   13,17
164 vínovice (dub) 2014 50 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 2   15,83
Kategorie OSTATNÍ OVOCE
165 třešně+maliny 2015 50 Hlinné Stanislav Marek Hlinné 5   15,83
166 černý jeřáb 2015 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné 7-9   15,17
167 rybízovice 2015 50 Hlinné Vratislav Bradáč Žďár n.Sáz. 11   13,50
168 černý jeřáb 2015 51 Os.Bítyška Josef Polách Vlkov 10   14,67
169 kdoulovice 2015 52 Kozlov Karel  Eliáš Kozlov 7-9   15,17
170 rynglovice 2015 51 Mostkovice Josef Sekanina M.Hradisko 2   16,33
171 rynglovice 2015 51 Dědice Miloš Růžička Vyškov 12   12,33
172 mišpulovice 2016 50 Dědice Miloš Růžička Vyškov 6   15,50
173 ořechovice 2015 51 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice 13   12,17
174 šípkovice 2015 50 neuvedena Petr Chytka Vel.Meziříčí 3   16,17
175 jahodovice 2014 50 Hlinné Stanislav Marek Hlinné 1   17,17
176 jahodovice 2013 50 neuvedena Milan Hajný Třebíč 14   9,83
177 citronovice 2015 50 Kozlov Jiří Ambrož Hor.Libochová 4   16,00
178 zázvorovice 2014 40 neuvedena Michal Svoboda Židlochovice 7-9   15,17
Kategorie LIKÉRY
179 višňovka 2014     Petr Chytka Vel.Meziříčí 2 15,25  
180 višňovka 2015     Eva Karafiátová Prostějov 6 13,91  
181 višňovka 2004     Jiří Horký ml. Os.Bítyška      
182 višňovka 2015     Marie Horká Os.Bítyška      
183 višňovka 2015 35   Jiří Skryja Lavičky      
184 višňovka 2015     Jiří Krist Ratíškovice      
185 višňovka 2015 30   Jiří Skryja Lavičky      
186 ořechovka 2015 30   Bronislav Svoboda Židlochovice 1 15,66  
187 ořechovka 2015 31   Zdeněk Vondrák Jihlava      
188 ořechovka       neuvedeno Pospíšilová Oslavice      
189 ořechovka 2015 30   Jiří Skryja Lavičky      
190 ořechovka       Tomáš Pernica Prostějov      
191 ořechovka 2015 45   Jiří Janeček Vlčatín      
192 švestkový lik. 2015     Jiří Krist Ratíškovice      
193 meruňk.lik. 2015     Petr Chytka Vel.Meziříčí      
194 šípkový lik. 2015     Jiří Krist Ratíškovice 4-5 14,33  
195 jahodový lik. 2015     Jiří Krist Ratíškovice      
196 kozičkový lik. 2015     Jaromír Plodek Kozlov 8 13,66  
197 medový lik.       Pavel Špaček Cidlina 9 13,33  
198 Jelcin likér 2015     Jitka Marková Hlinné      
199 bylinný likér   42   František Hošek, Ing. Obědkovice      
200 Templařský elixír 2011 28 Černá Hora Značková prodejna Velká Bíteš 3 14,50  
201 aronie-likér 2015     Lada Tkadlecová Vsetín 7 13,83  
202 aronie-likér 2015     Jitka Hajná Třebíč      
203 diviznový lik. 2015 52   Luboš Bernát Vel.Meziříčí      
204 Portský lik. 2014 22   Bronislav Svoboda Židlochovice      
205 Likér směs 2015     Radek Barák Svařenov 4-5 14,33  
206 skořička 2015     Jaromír Plodek Kozlov 10 11,00  
207 mystery lik. 2015 36   Luboš Bernát Vel.Meziříčí      
208 citronový lik. 2015     Jitka Marková Hlinné      

            Rovněž likéry hodnotily dvě komise (body v základním hodnocení nejsou uvedeny) a pět nejlepších likérů z každé
            komise postupovalo do finále. Jejich body jsou uvedeny v předposledním sloupečku (body finále).

TOPlist