Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Fotogalerie

Tradiční košt pálenek 2011 (foto Tomáš Bříza)

První čtyři fotky z hodnocení komisí - tentokrát se vyhodnocení konalo v salonku obce Dobrá Voda.

Dne 26.3.2011 zasedal v komisi č. 3 pan Ludvík Buk a Miloš Minařík (foto vlevo) a v komisi č. 2 pan Jiří Horký  (foto vpravo)

                       
Zde je ještě jedna krásná fotka pana Buka (vlevo), který dokonale vychutnává vůni pálenky a vpravo je pohled na čtyři komise (pátá seděla vlevo mimo záběr).

Fotografie z veřejné výstavy ve Velkém Meziříčí dne 2.4.2011

     To jsem já (Jaromír Plodek) a moje krásné "kořalenky"                 Zde je fotografie - pohled do sálu na naše návštěvníky.
- zleva Eliška, Martička a Lucinka - umím si vybrat, že?!!!                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

Nahoře diplom a vpravo šampión letošního koštu - pan Ing. Jan Buczyk - obdržel ji za svoji slivovici pozn.autora-byla vynikající

 

     

      

      

 

Na veřejné výstavě se
o zpestření programu postarala tanečnice a také lektorka orientu a Zumby z brněnského Centra Tance slečna Lada Janáčková, která se v té době mohla pochlubit 3.místem z mezinárodní soutěže skupin v orientálním tanci v rámci Festivalu Let´s Dance 2010. A k poslechu, zábavě, ale i k tanci nás celé odpoledne provázela hudební skupina Akordeon Band Vysočina. Zábava byla opravdu skvělá.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hosté na výstavě se výborně bavili a domácí pálenka dle jejich slov byla     vynikající. Podle fotek je vidět, že se jí nebály ani ženy - vždyť v malém množství.... znáte to.

(foto Tomáš Bříza)

TOPlist