Založit webové stránky nebo eShop

Výsledková listina

Vítejte na stránce kostpalenek.wbs.cz v sekci Výsledková listina

Vzorky pálenky slivovice hodnotili dvě komise (červené a modré body). Z každé komise postupovaly 4 vzorky do finále. Rovněž tak byly hodnoceny hruškovice.

 

Přehled vyhodnocovacích komisí

Komise č. 1
- ostatní ovoce           19 vzorků

předseda Ing. Antonín Havlát
1.člen Mgr. Leoš Havlát
2.člen Jaroslav Súkup
Komise č. 2
- jablka                     17 vzorků
předseda Jiří Skryja
1.člen Robert Chatrný
2.člen Jiří Ambrož
Komise č. 3
- švestky 14  vzorků (červené bodování)
předseda Petr Matoušek
1.člen Milada Matoušková
2.člen Ing. Milan Kuchar
Komise č. 4
- švestky 15 vzorků   (modré bodování)
předseda Ludvík Buk
1.člen Ing. Jan Buczyk
2.člen Ing. Miloš Minařík
Komise č. 5
- hrušky 12 vzorků     (červené bodování)
předseda Stanislav Marek
1.člen Aleš Svoboda
2.člen Lucie Hladíková
Komise č. 6
- hrušky 11 vzorků    (modré bodování)
předseda Jiří Horký
1.člen Mgr. Bohdana Břízová, Ph.D.
2.člen Radovan Škoda
Komise č. 7 - černý bez + vínovice
+ mirabelka  7+5+4 vz.
předseda Jitka Marková
1.člen Josef Rajm
2.člen Luděk Nováček
Komise č. 8 - meruňky, třešně,         
8 + 11 vzorků
předseda Harald Baumgartner
1.člen Stanislav Caha
2.člen Christoph Söllner

 

 

poř.č.

ovoce rok %lihu pálenice jméno příjmení bydliště pořadí body finále body zákl. kolo body zákl. kolo
kategorie SLIVOVICE
01. slivovice 2012 54 Hlinné Jiří Trávníček Rad.Svratka 9-11   12,00  
02. slivovice 2012 53 Krásněves Pavel Brychta Krásněves 9-11   12,00  
03. slivovice 2013 51 neuvedena Robert Chatrný Kozlov 7-8 14,50 13,50  
04. slivovice 2011 51 Kozlov Radovan Škoda Vel.Meziříčí 7-8 14,50 16,00  
05. slivovice 2012 52 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 6   12,66  
06. slivovice 2012 52 Žďár nad Sáz. Pavel  Lojek Vojnův Městec 9-11   12,00  
07. slivovice 2012 53 Vel. Bíteš Vladimír Častulík Velká Bíteš 5 14,95 14,33  
08. slivovice 2012 52 Kozlov Robert Chatrný Kozlov 7-8   12,33  
09. slivovice 2012 52 Čížky Ladislav Harvánek Nedvědice 7-8   12,33  
10. švestka-durancie 2010 45 neuvedena Michael  Svoboda Neslovice 14   11,05  
11. švestka-durancie 2012 52 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice 6 14,80 15,33  
12. slivovice 2011 49 Kácov   Kácovka s.r.o. Kácov 5   13,33  
13. slivovice 2011 52 neuvedena Josef Novák Měšín 12   11,66  
14. švestka(akát) 2011 50 Kácov   Kácovka s.r.o. Kácov 13   11,33  
15. slivovice 2012 53 neuvedena Josef Novák Měšín 4 16,00 17,66  
16. slivovice 2013 53 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí 13     11,66
17. slivovice 2011 50 Kácov   Kácovka s.r.o. Kácov 10     14,33
18. slivovice 2013 52 Kozlov Karel Eliáš Kozlov 11     13,66
19. slivovice 2012 50 neuvedena Milan Kuchar Třebíč 12     12,66
20. slivovice   51 Rakousko Baumgartner   Rakousko 6     15,00
21. slivovice 2011 51 neuvedena Milan Kuchar Třebíč 1 17,50   17,00
22. slivovice 2012 52 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí 14-15     10,66
23. slivovice 2011 51 Kozlov Stanislav Navrátil Vel.Meziříčí 14-15     10,66
24. slivovice 2012 52 Os.Bítýška Jiří Horký st. Os.Bitýška 7-9     14,66
25. slivovice 2 2011 52 neuvedena Jan  Buczyk Žďár nad S. 2 17,00   17,00
26. slivovice 2013 52 Os.Bítýška Jaroslav Horký Ruda 7-9     14,66
27. slivovice 1 2011 52 neuvedena Jan  Buczyk Žďár nad S. 7-9     14,66
28. slivovice 2012 54 neuvedena Miroslav Hort Studnice 5     15,33
29. slivovice 2012 52 Hlinné Stanislav Marek Hlinné 3 16,90   16,33
kategorie VÍNOVICE
30. vínovice(dub) 2011 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 3 14,00    
31. vínovice(dub) 2012 52 Kozlov Karel Eliáš Kozlov 2 14,33    
32. vínovice(dub) 2010 48 neuvedena   Vodáci SQ Prostějov 5 12,66    
33. vínovice (směs) 2007 45 neuvedena Michael  Svoboda Neslovice 1 15,00    
34. vínovice 2012 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 4 13,00    
kategorie ČERNÝ BEZ
35. černý bez 2012 51 Bystřice n.P. Stanislav Martínek Bystřice n.P. 3 15,66    
36. černý bez 2012 50 Kozlov Miloslav Vala Vel.Meziříčí 4 13,33    
37. černý bez 2012 54 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bitýška 7 11,66    
38. černý bez 2012 49 neuvedena Jan  Škorvan Radkov-Melč 5 12,66    
39. černý bez 2012 50 neuvedena   Vodáci SQ Prostějov 2 16,33    
40. černý bez 2012 52 Kozlov Jiří Ambrož Hor.Libochová 1 17,33    
41. černý bez 2012 50 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 6 12,33    
kategorie MIRABELKOVICE
42. mirabelky 2010 50 Svitávka Jíří Vávra Letovice 4 13,33    
43. mirabelky 2012 51 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 2 15,00    
44. mirabelky 2012 50 Kácov   Kácovka s.r.o. Kácov 3 14,66    
45. mirabelky 2012 51 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 1 16,00    
kategorie JABLKOVICE
46. jablkovice 2012 52 Kozlov Ladislav Krevňák Kozlov 17 11,16    
47. jablkovice 2012 50 Hrádek-Slavičín Stanislav Franc Rudímov 16 11,33    
48. jablkovice 2013 53   Michal Chytka Vel.Meziříčí 14 12,00    
49. jablko-panenské 2012 52 Lavičky Josef Mička Bochovice 2 16,00    
50. jablkovice 2012 54 Bzenec Lukáš Svobodník Bzenec 13 12,66    
51. jablko-angold 2012 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 5-6 14,33    
52. jablkovice 2012 48 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice 7 14,00    
53. jablkovice 2012 53 Lobodice Lukáš Vávra Prostějov 11 13,00    
54. jablkovice 2012 49 neuvedena Jan  Škorvan Radkov-Melč 4 14,66    
55. jablkovice 2012 50 Mostkovice Lubomír Karafiát st. Prostějov 3 15,83    
56. jablkovice   53 Rakousko Baumgartner   Rakousko 15 11,66    
57. jablkovice 2012 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 5-6 14,33    
58. jablko-mošt 2012 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 1 16,16    
59. jablkovice 2012 55 Kozlov Vilém Minář Kozlov 8 13,66    
60. jablkovice 2012 50 Kácov   Kácovka s.r.o. Kácov 10 13,33    
61. jablkovice 2012 52 Kozlov Jiří Ambrož Hor.Libochová 12 12,83    
62. jablkovice 2012 50 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bitýška 9 13,50    
kategorie HRUŠKOVICE
63. hruškovice 2012 54 Hlinné Jiří Trávníček Rad.Svratka 8   12,16  
64. hruškovice 2012 53 Hlinné Ladislav Harvánek st. Nové Město 8 14,75 13,33  
65. hruškovice 2011 49 neuvedena Jan  Škorvan Radkov-Melč 7   12,33  
66. hruškovice 2012 50 neuvedena   Vodáci SQ Prostějov 9-10   11,50  
67. hruškovice 2011 45 Kácov   Kácovka s.r.o. Kácov 3 15,91 15,50  
68. hruškovice 2012 50 Bystřice n.P. Stanislav Martínek Bystřice n.P. 7 15,08 14,16  
69. hruškovice 2012 45 Kácov   Kácovka s.r.o. Kácov 6 15,33 13,50  
70. hruškovice 2013 52 Os.Bítýška Vojtěch Komínek Os.Bitýška 12   10,33  
71. hruška 1 2012 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 6   12,50  
72. hruškovice 2012 49 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice 9-10   11,50  
73. hruška(Lukasova) 2012 52 Vel.Bíteš Vladimír Častulík Velká Bíteš 11   10,83  
74. hruškovice 2012 53 Kozlov Vojtěch Eliáš Kozlov 5   13,00  
75. hruškovice 2013 52 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí 6     16,17
76. hruškovice 2010 53 Kozlov Jiří Svoboda Vel.Meziříčí 9     15,50
77. hruškovice 2012 53 neuvedena Josef Novák Měšín 4 15,75   17,00
78. hruškovice 2012 50   Milan Kuchar Třebíč 7-8     15,83
79. hruška 2 2012 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 5     16,33
80. hruška 1 2012 52 Hlinné Stanislav Marek Hlinné 1 16,83   18,66
81. hruškovice 2011 52   Petr Fejt Vel.Meziříčí 10     14,66
82. hruškovice 2011 53 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bitýška 11     13,83
83. hruška 2 2012 51 Hlinné Jitka Marková Hlinné 5 15,66   17,50
84. hruškovice 2011 50 Svitávka Jiří Vávra Letovice 7-8     15,83
85. hruškovice 2012 50,5 Bítovčice Čestmír Hrdlička Bítovčice 2 16,42   18,50
kategorie MERUŇKOVICE
86. meruňkovice 2004 54 Krásněves Pavel Brychta Krásněves 6 11,33    
87. meruňkovice 2012 45 Kácov   Kácovka s.r.o. Kácov 4 14,33    
88. meruňkovice 2013 46 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí 8 11,10    
89. meruňkovice 2012 50   František Bradáč Křižanov 3 14,66    
90. meruňkovice 2012 52 Dědice Miloš Růžička Vyškov 2 15,16    
91. meruňkovice 2012 48 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí 1 16,00    
92. meruňkovice 2011 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 7 11,16    
93. meruňkovice 2011 52   Petr Fejt Vel.Meziříčí 5 14,16    
kategorie TŘEŠŇOVICE
94. třešňovice 2012 45 Kácov   Kácovka s.r.o. Kácov 5 13,16    
95. třešňovice 2011 52 Hlinné Pavel Kříž Dol.Rožínka 8-9 11,50    
96. třešňovice 2012 49 neuvedena Jan  Škorvan Radkov-Melč 10 11,16    
97. třešňovice 2012 42 neuvedena Josef Novák Měšín 8-9 11,50    
98. třešňovice 2012 52 Os.Bítýška Jiří Horký st. Os.Bitýška 7 11,83    
99. třešňovice 2012 50 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 2 16,16    
100. třešňovice 2012 52 Kozlov Karel Eliáš Kozlov 4 13,50    
101. třešňovice 2012 54 Kozlov Michal Šváb Kozlov 1 16,33    
102. višňovice 2003 52 Krásněves Pavel Brychta Krásněves 11 nehodn.    
103. třešňovice 2012 53 Kozlov Jaroslav Horký Ruda 3 15,00    
104. třešňovice 2012 50 Mostkovice   Vodáci SQ Prostějov 6 12,66    
kategorie OSTATNÍ OVOCE
105. kdoule 2012 54 neuvedena Jiří Krist Ratíškovice 9-10 13,33    
106. černý jeřáb 2012 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné 14-15 12,00    
107. černý jeřáb 2012 51 Bítovčice Čestmír Hrdlička Bítovčice 18 11,00    
108. malinovice 2012 50 Os.Bítýška Jiří Horký st. Os.Bitýška 9-10 13,33    
109. malinovice 2011 45 Kácov   Kácovka s.r.o. Kácov 1 16,00    
110. viš/hruš/švest. 2012 52 Krásněves Karel Uhlíř Vel.Meziříčí 14-15 12,00    
111. švestky/broskve 2012 52 Dědice Miloš Růžička Vyškov 4-5 14,00    
112. ryngle/nektarinka 2011 50 neuvedena Libuše Labancová Prostějov 4-5 14,00    
113. režná (dub) 2010 45 Kozlov Miloslav Vala Vel.Meziříčí 6-7 13,66    
114. režná 2013 53 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 16-17 11,33    
115. třešeň/malina 2012 51 Hlinné Stanislav Marek Hlinné 3 14,33    
116. mrkev/jablko 2012 50 Kozlov Miloslav Vala Vel.Meziříčí 8 13,50    
117. mandarinka 2013 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 11-12 13,00    
118. ananas 2011 45 Kácov   Kácovka s.r.o. Kácov 16-17 11,33    
119. štrůdlovice 2012 40 Kácov   Kácovka s.r.o. Kácov 6-7 13,66    
120. káva   40 Rakousko Baumgartner   Rakousko 13 12,66    
121. zázvor   50 Rakousko Baumgartner   Rakousko 19 10,33    
122. černý rybíz 2012 52 Kozlov Karel Eliáš Kozlov 11-12 13,00    
123. černý rybíz 2012 50 neuvedena Petr Matula Prostějov 2 14,66    

 

Šampióni seřazení dle místa
91 meruňkovice 2012 48 Kozlov Miroslav Odehnal Vel.Meziříčí 1 18,25    
21 slivovice 2011 51 neuvedena Milan Kuchar Třebíč 2 18,15    
80 hruškovice 2012 52 Hlinné Stanislav Marek Hlinné 3 17,50    
109 malinovice 2011 45 Kácov   Kácovka s.r.o. Kácov 4 17,08    
101 třešňovice 2012 54 Kozlov Michal Šváb Kozlov 5 16,73    
40 černý bez 2012 52 Kozlov Jiří Ambrož Hor.Libochová 6 15,87    
45 mirabelka 2012 51 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 7 15,60    
58 jablko-mošt 2012 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 8 15,44    
33 vínovice (směs) 2007 45 neuvedena Michael  Svoboda Neslovice 9 15,38    

 

  1. místa 2. místa 3. místa

Přehled "vítězných" pálenic

(počet diplomů)

4x Kozlov 3x Kozlov 2x Kácov
2x neuvedena 3x neuvedena 2x Hlinné
1x Lavičky 1x Lavičky 1x Sagras Bystřice n.P.
1x Hlinné 1x Bítovčice 1x Lavičky
1x Kácov 1x Dědice 1x Mostkovice
    1x Kozlov
    1x neuvedena

 

Přehled pálenic a počty pálenek v nich destilovaných
Kozlov                               28 Bystřice n.P. 2                       
neuvedena 30                                                     Svitávka 2
Kácov 12 Bítovčice 2
Lavičky 11 Dědice 2
Hlinné 9 Velká Bíteš 2
Osová Bítýška                    8 Lobodice 1
Rakousko 4 Hrádek-Slavičín 1
Krásněves 4 Čížky 1
Mostkovice 2 Bzenec 1
mezisoučet: 108 Žďár nad Sázavou            1
    mezisoučet: 15
počet vzorků celkem: 123 celkem 19 pálenic (započítány i neuvedené)

Kdo nepřišel a neochutnal, udělal chybu. Pálenky byly na vynikající úrovni.

Jaromír Plodek a Karel Eliáš

TOPlist